Digiturk Aksu Aksu Digitürk Kampanyaları

Aksu Digitürk Kampanyaları

Digiturk'te Hangi Kanalları izlemek istersiniz?

Lig Tv ile maçlar, Film sinema kanalları, Dizi kanalları, Belgesel kanalları, Çocuk kanalları, Müzik Eğlence kanalları, Haber Dünya kanalları, Keyif Paketleri, Yetişkin +18 kanalları ile canınız o anda neyi izlemek isterse seyredebileceğiniz yayınlar ve programları, istediğnizde evde, istediğinizde cepte, tablette, dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde izleyebilirsiniz. Digitürk Aksu servis müşteri temsilcilerimizi arayın izlemek istediklerinize en uygun kampanyalı paketi birlikte oluşturalım.

digiturk-lig-tv-kampanyalari
Digiturk Lig Tv Kampanyaları
Digiturk Lig Tv %50 indirimli kampanya fırsatına iç kurulum ücretsiz üstelik 12 taksit imkanı ile Aksu bayimizden hemen üye olabilirsiniz.
yan-oda-kampanyasi
YAN ODA Kampanyası
Ana üyeliğinizde bulunan tüm kanalları 3 ay ücretsiz izleyin. Digiturk Aksu servis merkezinden YAN ODA kampanyasını kaçırmayın.
digiturk-sinema-dizi-paketi-fiyatlari
Digiturk Sinema Dizi Paketi Fiyatları
Digiturk Film + Dizi Paketi Fiyat listesini inceleyebilirsiniz. GİRİŞ PAKETİ ile FİLM / DİZİ paketlerine üye olabilirsiniz.
digiturk-evin-yildizi-paketi
Digiturk Evin Yıldızı Paketi
Digiturk Evin Yıldızı paketi 24 ay taahhütlü aylık sabit 19 TL.
  • DİGİTURK ÜYE OL
  • DİGİTURK LİG TV BAYİ İLETİŞİM
  • DİGİTURK GİZLİLİK POLİTİKASI
ARAMA YARDIM
YANDEX DE ARA
GOOGLE DE ARA
T.P.E. tarafından Tescil Edilmiştir. Tüm görsel ve yazılı materyalin izin alınmadan kullanılması durumunda cezai işlem uygulanacaktır.
Telif Hakları Uyarısı | © 2012 www.aksu.tc.web.tr "Digiturk Aksu" Digiturk Çözüm Ortağıdır - Tüm Hakları Saklıdır